Meslekler , Mali Müşavirlik

En son güncellendiği tarih: 8 Tem 2020

Erol Yaş

Babası esnaf 5 çocuklu ailenin 3. çocuğu olarak Hendek'te doğdu.İlk , orta ve liseyi Hendek'te tamamladıktan sonra İstanbul'da çeşitli iş yerlerinde muhasebeci olarak çalıştı. 26 yaşındayken memleketine döndü ve Muhasebe üzerine kendi iş yerini açtı. Evlendi ve iki kız çocuğu sahibi oldu. Daha sonra hem çalışıp hem de sınavlara hazırlandı ve Mali Müşavirlik sınavını kazandı. Halen kızı ile birlikte başarılı bir şekilde çalışma hayatına devam etmektedir.

İşi dışı zamanlarda ilgilendiği offroad yarışlarında amatör olarak Co pilot Osman KUTLU VE Selçuk BİLGEÇ ile birlikte pilot olarak off-road mahalli yarışlarına katılıp çeşitli şehirlerde yarışmış 2 birincilik ile 4 ikincilik elde etmişler.

Aynı zamanda Sakarya Tavla Sporu üyesi olan Erol Yaş , Türkiye ve Yurt dışındaki bir çok şampiyonlara katıldı ve önemli derecelerin sahibi oldu.

Bir zamanlar Siyaset ile ilgilenmiş ve Milliyetçi Hareket Partisinde belediye meclis üyeliği yapmıştır.Hobi olarak araba koleksiyonculuğu yapmakta ve hatırı sayılır miktarda model araçları bulunmaktadır. İş dışı zamanlarda yurt içi ve yurt dışı ülkelere seyahat etmekte , motosiklet kullanmakta , doğa ile iç içe kamp yaşamı içinde doğa sporları (ATV) yapmaktadır.


Çocuklara ve gençlere " Her şey çalışmakla mümkün olmaktadır , bu sebeple çok okumalı , çok araştırmalı ve kendinizi çok iyi yetiştirerek bilgi sahibi olmanız durumunda hayattaki her şeyin üstesinden gelebilirsiniz." şeklinde tavsiyelerde bulunmaktadır.719 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör