Hendekspor Transferlere Tam Gaz Devam Ediyor


Hendekspor Başkanı Adil Karabulut , Sakaryaspor eski Altyapıdan sorumlu Antrenör ve Akedemisyen Talip Toprak'ı Hendekspor'un başına getirdikten sonra Antrenör Yardımcılığına Hendekli olan Gökhan Kaba ve Mustafa Levent'i Kaleci Antrenörlüğüne ise Çoşkun Yılmaz'ın getirildiğini açıkladı.

Transfer çalışmalarına da hız verdiklerini belirten Başkan Adil Karabulut , Hendekli Efsane Futbolcularımızdan Hakan Soylu transferinin Takımımıza ayrı bir heyecan ve güç verdiğini belirterek sol açık mevki için Aliağaspor'dan Nizamettin Akgül ve orta saha mevki için de yine Aliağaspor'dan Arda Saltan'ı transfer ederek kadrolarına kattıklarını ve Hendekspor kadrosundaki futbolçulardan Onur Topçu , Kemal Bağdatlı ve Enes Tok ile de sözleşme yeniledikleri bilgisini verdi.

Bunun yanında Hendekspor'a destek kampanyası içinde yoğun bir şekilde çalışan ve bu konuda oldukça başarılı olan Başkan Adil Karabulut , firmalarımızın desteği ile Hendekspor'un daha da güçlü bir şekilde yeni sezona başlayacağını ve mutlak Şampiyonluk parolası ile yola çıkacaklarını ve sezon sonunda da hedefe ulaşacaklarına olan güçlü inancını da belirti.

Beşiktaş spor Kulübü Eski Başkanlarından Hendekli Süleyman Seba'nın ölüm yıldönümü içinde Başkan Adil Karabulut "Türk futbolunun beyefendisi, Beşiktaş’ın Onursal Başkanı, Hendekli değerimiz Süleyman Seba'yı vefatının 6. yıl dönümünde rahmetle ve dua ile anıyoruz ." şeklinde de bir mesaj yayınladı.748 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör