Eğitim Başarı Ödülü Hasan Serdar Baykal'ın Oldu


Fen ve Sosyal Bilimler Liselerinin Hendek İlçemize kazandırılmasında ki katkılarından dolayı 2020 yılı Eğitim Başarı Ödülü , Hendek Halkının takdirleriyle Ak Parti İlçe Başkanı Avukat Sn.Hasan Serdar Baykal'ın oldu.

Geçen yıl halkın dilinde ve gönlünde yer edinen "Bu sevda bu şehre sığmaz" sözü ile Hendek Halkının , "Hendek'te Fen Lisesi İstiyoruz "çağrılarına ve beklentilerine kayıtsız kalmayan Hasan Serdar Baykal , Proje Okul Olarak Fen ve Sosyal Bilimler Liselerinin ilçemize kazandırılmasını sağladı.

Bu Liseler ile çocuklarımızın İTÜ , ODTÜ , Cerrahpaşa ve Çapa gibi önemli üniversiteleri de kazanabilme imkanları da bir nebze artmış oldu. Sn. Hasan Serdar Baykal'a Hendekli Çocuklarımız adına teşekkür ve şükranlarımızı sunuyor ve Hendek Halkının , "Bu sevdalar bitmeyecek , bu sevdalar bu şehre sığmayacak " şeklinde ki güzel sözleri ile Fen Lisesi , Sosyal Bilimler Lisesi , Güzel Sanatlar Lisesi , Meslek Liseleri içerisinde birer Proje Okullar şeklinde Tarım ve Hayvancılık Liseleri , Kimya Liseleri , Biyoloji Liseleri ile Bilim ve Teknoloji Liseleri olarak da istek ve beklentilerini de iletiyoruz.


Bilgi : Bu haber Hendek'te Fen Lisesi Yolculuğumuzun 1.yılı sebebiyle tekrar yayınlanarak görüşlerinize sunulmuştur.

1,152 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör